Ünlü İsimler Elidor Beauty House Piksel Ayna Partisinde Buluştu

Elidor’un Beauty House Piksel Ayna! deneyiminin partisi Akaretler no.39’da ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Yenilikçi hibrit deneyim alanının hayata geçirilmesinin kutlandığı gecede Rabia Soytürk, Beril Pozam, Ecem Özkaya, Mehmet Yılmazak,..

Ünlü İsimler Elidor Beauty House Piksel Ayna Partisinde Buluştu
Son Güncelleme: Whatsapp

Elidor’un Beauty House Piksel Ayna! deneyiminin partisi Akaretler no.39’da ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Yenilikçi hibrit deneyim alanının hayata geçirilmesinin kutlandığı gecede Rabia Soytürk, Beril Pozam, Ecem Özkaya, Mehmet Yılmazak, Selin Türkmen, Derya Karadaş, Serkan Tınmaz, Şifanur Gül, Yasemin Şefkatli, Zeynep Tugce Bayat, Cansel Elcin ve Serkay Tütüncü gibi birçok ünlü ismi ağırlandı. 

Elidor’un, saç güzelliği alanındaki uzmanlığına ve güzellik kültürünün güncel kodlarını içeren deneyimlere ev sahipliği yaptığı Elidor Beauty House Piksel Ayna! Partisi ünlü isimlerin katılımı ile gerçekleştirildi. Marka bu etkinlikle yenilikçi hibrit deneyim alanını hayata geçirererek bir ilke imza attı.

Sürprizlerle dolu davette, Ahmet Çoban Garage Hair ekibinin Elidor ürünleri ile ziyaretçilere sunduğu saç bakım uygulamalarının yanı sıra; saçın başrolde olduğu dijital deneyimlerin ve enstalasyonların odağındaki Piksel Ayna! deneyimleri de beğeni topladı.

Geceye Rabia Soytürk, Beril Pozam, Ecem Özkaya, Mehmet Yılmazak, Selin Türkmen, Derya Karadaş, Serkan Tınmaz, Şifanur Gül, Yasemin Şefkatli, Zeynep Tugce Bayat, Cansel Elcin, Lale Onuk, Bedirhan Soral ve Serkay Tütüncü gibi isimler katıldı.

Elidor Beauty House Piksel Ayna! deneyimi 12 Haziran’a kadar Akaretler no.39’da ziyaret edilebilecek.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.