Şok öngörüleri büyük yankı buldu

MİCHAELA ASTRO’DAN MANSUR YAVAŞ VE YUSUF HALAÇOĞLU ÖNGÖRÜSÜ Ünlü astrolog Micheala Astro’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Kutlu Parti Genel Başkanı Yusuf Halaçoğlu ile ilgili şok öngörüleri büyük..

Şok öngörüleri büyük yankı buldu
Son Güncelleme: Whatsapp

MİCHAELA ASTRO’DAN MANSUR YAVAŞ VE YUSUF HALAÇOĞLU ÖNGÖRÜSÜ

Ünlü astrolog Micheala Astro’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Kutlu Parti Genel Başkanı Yusuf Halaçoğlu ile ilgili şok öngörüleri büyük yankı buldu.

Son dönemde yaptığı çarpıcı ve cesur öngörüleri ile dikkatleri çeken tanınmış astrolog Mischeala Astro, ülkücü camianın sempatiyle baktığı iki ünlü isim Mansur Yavaş ve Yusuf Halaçoğlu’nun geleceği hakkında ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Dünya çapında tanınan bir astrolog olan Micheala Astro, her iki ismin kaderinin birbirinden etkilenme ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirirken rekor oy oranıyla Ankara Büyükşehir Belediye başkanı seçilen Mansur Yavaş ve Kutlu Parti isminde yeni bir siyasi parti kurarak aktif siyasete dönen Profesör Yusuf Halacoğlu’nun kader eksenlerinin sert bir açıyla kesiştiğini ifade etti. İkizler burcundan olan Mansur Yavaş ve boğa burcundan olan Yusuf Halaçoğlu’nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birbirinin alternatifi olarak gündeme gelebileceğini söyleyen ünlü astroloğun youtube üzerinden yaptığı açıklamalar büyük ilgi gördü.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.