O Diğerlerinden Farklı – Çünkü…

“Handan Söyler” Ankara cemiyet hayatında ara sıra davetlerde gördüğümüz hoş bir kadın. Genel anlamda dövüş sanatlarında her dal üzerinde biraz eğitim almış fakat uzmanlık alanı ise Kick Boks. Başarılı bir..

O Diğerlerinden Farklı – Çünkü…
Son Güncelleme: Whatsapp

“Handan Söyler” Ankara cemiyet hayatında ara sıra davetlerde gördüğümüz hoş bir kadın. Genel anlamda dövüş sanatlarında her dal üzerinde biraz eğitim almış fakat uzmanlık alanı ise Kick Boks. Başarılı bir Kick Boks eğitmeni, özel dersler veriyor. Medikal Sektörde Mesul Müdür olarak çalışmakta. İşinde de oldukça başarılı bir isim.

Haber: bodrumgezgini

Güç, cesaret, disiplin ve sürekliliği bir araya getirerek “cam tavan”ları kıran Ankaralı kadınlar arasında sevgili eğitmen Handan; Hiçbir kalıba sığmayan, hatta kalıpları yıkan ve vazgeçmek nedir bilmeyen kişiliğiyle, gençlere, gelecek nesillere ilham veriyor, başarının parmak uçlarında olduğunu hatırlatıyorlar.

Ünlü kadınlar arasında kick boks yapma merakı hızla yayılıyor. Handan Söyler bir Kick Boks eğitmeni olarak, bundan yıllar önce bu işe baş koymuş diyebiliriz. Dövüş kulübünde çalışarak ve eğitim veren aynı zamanda form tutan bir kadın.

SNOWBOARD, YÜZME, DANS ONUN HOBİLERİ ARASINDA

Yapamam diyen kadınlar beni örnek alsın diyor Handan Söyler; “Kadınlar yeter ki istesin. Yapamayacakları bir şey yok. ‘Yapamam.’ diyen kadınlar beni örnek alabilir. Yeni katılan arkadaşlarıma antrenörlük yapmaktayım. Kışın en büyük zevkim ise snowboarding yapmak. Yazları ise bol bol yüzerim. Formumu korumak için her zaman spor yapıyorum ama gönlümde yatan aslan tabi ki Kick Boks. Dans etmeyi o kadar seviyorum ki bu konuda da profesyonelim diyebilirim. Antrenman öncesi ısınma hareketleri ile dans ediyorum ve sonrasında hazırlık maçları yapıyorum. Beni kum torbası ile çalışırken veya lapa tutarken gören bayanlar bizde öğrenmek istiyoruz diyerek bana mesajlar gönderiyorlar” dedi.

ONUN CANINI SIKARSANIZ VAY HALİNİZE…

Handan Söyler’in zorlu hareketlerdeki performansları dikkat çekiyor. Düzenli olarak spor yapan eğitmen Handan Hanım;  bir dövüş kulübünde çalışarak form tutuyor ve özel ders verdiği öğrencilerine de bu sporu sevdiriyor. Programlarından fırsat buldukça soluğu dövüş kulübünde alan bu güzel kadın, ara sıra arkadaşları ile de boks çalışıyor. Sosyal medya hesabından antrenman yaptığı kısa görüntüleri paylaşıyor ve takipçileri ise onu zevkle izliyor. Ama bizden söylemesi; Canını sıkarsanız acımaz! Yani bu dünya güzeli kadını kızdırırsanız karşısına çıkanı artık ne yapar bilemiyoruz?

      

     

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.