Nesrina Bulut’tan açıklamalar

Model ve Manken Nesrina Bulut özel açıklamalarda bulundu. Modellikte ve mankenlikte şehirler arası gidip gelmekten sıkılmadığını söyledi.     Nesrina Bulut ” Hayatım boyunca hep çok çalışkan ve disiplinli biri oldum. Mankenlik….

Nesrina Bulut’tan açıklamalar
Son Güncelleme: Whatsapp

Model ve Manken Nesrina Bulut özel açıklamalarda bulundu. Modellikte ve mankenlikte şehirler arası gidip gelmekten sıkılmadığını söyledi.     Nesrina Bulut ” Hayatım boyunca hep çok çalışkan ve disiplinli biri oldum. Mankenlik..

Nesrina Bulut’tan açıklamalar

Model ve Manken Nesrina Bulut özel açıklamalarda bulundu. Modellikte ve mankenlikte şehirler arası gidip gelmekten sıkılmadığını söyledi.

   

Nesrina Bulut ” Hayatım boyunca hep çok çalışkan ve disiplinli biri oldum. Mankenlik ve modellikte çalışkan ve disiplinli kişilerin işidir. Her gün yeni yeni projelerde yer alarak hedefime bir adım yaklaşıyorum” dedi. Yurt dışında hayalinin olduğunu söyleyen Bulut büyük projeler de yer almak istediğini söyledi.

   

Düzgün fiziği ve kendine has kıvrımları ile bir çok ünlü top modelle benzetilen Nesrina Bulut kendisine örnek aldığı isimleri de açıkladı. Bulut ” Örnek aldığım modeller arasında Türkiye’den Demet Şener, Tülin Şahin. Dünyadan ise Adriana Lima,Alessandra Ambrosio ” diye konuştu.

 

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.