“Napoli Kraliçesi” Deborah de Luca Nefesleri Kesti!

Elektronik müziğin enlerinin yer aldığı yüksek tempolu “PSMLoves2Dance” konser serisinde sahne alan ilk isim olan Napoli Kraliçesi Deborah de Luca, Turkcell Sahnesi’nde adeta elektronik müzikseverlerin nefesini kesti. Dünyanın en prestiji..

“Napoli Kraliçesi” Deborah de Luca Nefesleri Kesti!
Son Güncelleme: Whatsapp

Napoli’de müzik hayatına başlayan, sert teknoyu minimal ritimler ve melodik ses manzaralarıyla harmanlayarak sürükleyici bir etkiyle küresel çapta tanınan Deborah De Luca, İstanbullu müzikseverler ile Zorlu PSM’de buluştu. Son 10 yılda uluslararası tekno sahnesinde kararlılığı ve tutkusuyla sevilen DJ, yapımcı ve plak şirketi sahibi Deborah de Luca, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında Turkcell Sahnesi’nde binlerce müziksever ile bir araya geldi.

Deborah de Luca, 2013 yılında kendi prodüksiyon şirketi olan Solamente Records’u kurarak büyük başarı elde etti. 2018 yılında eleştirmenlerce beğenilen ilk albümü “Ten” ile sektörde onuncu yılına damgasını vurarak “Children”, “Gam Gam” ve “You’re Toxic” çalışmalarıyla milyonlarca dinlemeye ulaştı. Dünyanın en prestiji festivallerinde sahne alan “Napoli Kraliçesi” lakabıyla anılan Deborah De Luca, “PSMLoves2Dance” konser serisi kapsamında sert ve vurucu techno ritimlerini hayranlarıyla buluşturmak üz

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.