Mari Kutlu,Türk modasının yükselen yıldızı

Mari Kutlu, Sibirya’da doğmuş Rusya asıllı bir uluslararası modeldir ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Birçok güzellik yarışmasına katıldı,     ayrıca en iyi model okullarında podyum yürüyüşü ve poz verme..

Mari Kutlu,Türk modasının yükselen yıldızı
Son Güncelleme: Whatsapp

Mari Kutlu,Türk modasının yükselen yıldızı

Mari Kutlu, Sibirya’da doğmuş Rusya asıllı bir uluslararası modeldir ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Birçok güzellik yarışmasına katıldı,

   

ayrıca en iyi model okullarında podyum yürüyüşü ve poz verme dersleri verdi. 14 yaşında modellik kariyerine başladı ve Dünya Kristal Yıldızı Bayanlar Avrupa yarışmasında birinci olarak Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleşen Süper Grand Prix’i kazandı.

 

O, Rusya, Türkiye ve Avrupa’da modellik ve moda gösterileri organizatörlüğü yapıyor. Moda haftalarına, reklam kampanyalarına, katalog çekimlerine ve çeşitli markalar için yaratıcı projelere katıldı. Son üç yıldır İstanbul’da yaşıyor ve üç dilde konuşabiliyor. Türkiye’de bulunduğu süre boyunca 200’den fazla Türk markasıyla çalıştı.

 

Kutlu, dünyanın en iyi markaları için reklam çekimlerinde çalışmış olmaktan gurur duyuyor, örneğin Ritz-Carlton Istanbul oteli. Bu, dünyanın en büyük otel zinciri olan Marriott’a ait bir şirkettir. Kariyerini daha da ilerletmeye ve işbirliği tekliflerini değerlendirmeye hazırım.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.