Güzel vücudum pasaportum oldu’ demişti…

Güzel vücudum pasaportum oldu’ demişti… Bu yaştan sonra sevgili seçme şansım yok… Doktor olsun, astronot olsun diyemem Doğup büyüdüğü toprakları bırakıp bir umudun peşinden “fırsatlar ülkesine” gitti gencecik yaşında. Öylesine..

Güzel vücudum pasaportum oldu’ demişti…
Son Güncelleme: Whatsapp

Güzel vücudum pasaportum oldu’ demişti… Bu yaştan sonra sevgili seçme şansım yok… Doktor olsun, astronot olsun diyemem

Güzel vücudum pasaportum oldu demişti... Bu yaştan sonra sevgili seçme şansım yok... Doktor olsun, astronot olsun diyemem

Doğup büyüdüğü toprakları bırakıp bir umudun peşinden “fırsatlar ülkesine” gitti gencecik yaşında. Öylesine farklı bir güzelliği vardı ki bu onun hayal ettiği kariyere ilk adımı atmasında büyük fayda sağladı. Zaten bunu da hiçbir zaman saklamadı, kendi sözleriyle açık açık söyledi.

Modellik, derken oyunculuğu bir anda kendini gerçek şöhretler dünyasının içinde buldu. Bununla da kalmadı kendi sektöründe en çok kazanan yıldızlar arasına girdi.

İnsan bu kadar ünlü olunca elbette özel hayatı da ilgi odağına dönüşür.  Onun da başına geldi. Çok yakışıklı bir meslektaşıyla evlendi ama sonra boşandı.

Ardından da söylentilere göre yeni bir aşka yelken açtı. Ama kendisi bu konuda o kadar da açık konuşmuyor.

Buraya kadar anlattığımız, Kolombiya’da adını duyurduktan sonra şansını ABD’de denemeye karar veren ve kısa sürede de bu konuda başarı kazanan Sofia Vergara’nın öyküsü…

Meslektaşı Joe Manganiello ile evliliğini bitiren 51 yaşındaki Vergara, son dönemde ortopedik cerrah Justin Saliman ile yakınlaşmasıyla konuşuluyor.

People dergisinin özel sayısına konuk olan Sofia Vergara, hayatı ve ilerleyen yaşıyla birlikte aşka bakışını anlattı. Vergara, eşi Joe Manganiello’dan boşandıktan sonra hayatının nasıl değiştiğini kelimelere döktü.

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.