Haftanın Modeli

GENÇ MÜHENDİS DAMGASINI BÖYLE VURDU

GENÇ MÜHENDİS DAMGASINI BÖYLE VURDU
Fethi Demirkol( editor@haftaninmodeli.com )
88 views
11 Kasım 2021 - 21:26

Doğma büyüme Gaziantepli olan, eğitim hayatı burada başlayan genç mühendis Buse Çoban, üniversite eğitimine Gaziantep Üniversitesi’nde başlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesin’e geçmiş olsa dahi eğitimini tamamlamadan büyük başarılara imza atarak adından söz ettirmeye başlamıştı.

Sosyal medya danışmanlığı, eğitim-yazılım koçluğu, hızlı okuma eğitimi, yazılım eğitmenliği gibi birçok alanda uzun süredir aktif olarak adından söz ettiren Çoban, tüm dünyada küresel salgın haline gelen Covid-19 ile mücadele sürecinde tamamen yerli ve kendisine ait olan yazılım programlarıyla uzaktan eğitim panelleri, hızlı okuma tekniği içerikli paneller üreterek Türkiye’nin birçok yerindeki eğitim kurumu ile anlaşma imzalayarak sektöre damgasını vurdu.

Geliştirmiş olduğu tüm projelerini sahada tanıtmakla kalmayıp bunları pazarlayan Buse Çoban, Adli Bilişim Uzmanlığı yetkisinin yanı sıra Boğaziçi Üniversitesi’nde almış olduğu eğitimle sosyal medya danışmanlığı yetkisini de almıştır.

O günden bu yana birçok sunucu ve oyuncunun da içinde bulunduğu birçok kişinin, birçok kurumun sosyal medya yönetimini yapmaktadır.Ayrıca birçok kolej ve özel eğitim-öğretim kurslarıyla çalışmaya halen devam etmektedir.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

hack forumwarezwebmaster forumuhack haberhack forumhack forum